o nás

Moderní fitness centrum s originálním názvem Fitcaffé sídlící v Bílovci a poskytující širokou nabídku cvičebních lekcí, programů, poradenství a sportovních eventů s tradicí od roku 1998 pod vedením zkušeného instruktora Honzy Jaroše.

Historie clubu

Sportovní club Honzy Jaroše byl oficiálně otevřen 18. dubna 1998 pod názvem Fitness & Wellness GYM v jedné místnosti cca. 70 m², kde jsme měli celé zázemí firmy (recepce, čvičební sál i šatna). Nabídka lekcí činila 6 cvičebních lekcí týdně, byly to především lekce aerobicu a body stylingu.

Postupem času a díky zvýšenému zájmu veřejnosti se zvětšovala kapacita užitných ploch sportovního clubu na rozlohu cca. 200 m². Nabídka se rozšířila o clubovou posilovnu a po nějaké době i o bike studio. Rodinu cvičebních lekcí doplnil step aerobic, cvičení na míčích a specializované posilovací lekce.

Řady našich klientu se stále rozrůstaly a proto jsme se po zralé úvaze rozhodli přemístit 11. ledna 2010 sportovní club do nových prostor o rozloze bezmála 500 m² s novým názvem Fitcaffé a naše stálé klienty překvapit novým zázemím, prostory, organizací a místem pro jejich aktivní i pasivní odpočinek. Pro chvíle pasivního odpočinku jsme připravili clubovou kavárnu s vynikající, pravou italskou kávou Lucaffé.

V roce 2011 se club inspiroval masovým rozběhem outdoorových aktivit a reakcí na tento trend spustil inline školu, nordic walking.

Rok 2015 byl pro nás novou výzvou, chtěli jsme našim klientům poskytnout kvalitní místo k relaxaci a proto jsme zrekonstruovali wellness centrum nedaleko sportovního clubu. Laguna Bílovec je místem odpočinku, který si můžete dopřát i privátně při včasné rezervaci.

Honza Jaroš

Honza Jaroš

  • majitel sportovního clubu a zároveň hlavní trenér působící v oblasti aerobicu a fitness od roku 1998
  • absolvent trenérské školy Petra Stacha, Praha. Držitel licence fitness trenér
  • instruktor aerobicu při KTVS VŠB – TU Ostrava
  • člen vzdělávacího teamu agentury Argent Ostrava, která školí nové instruktory dynamických i pomalých forem cvičení
  • instruktor inline bruslení – zakladatel Inline škola Bílovec
  • instruktor Nordic Walking – Face Czech Praha
  • cvičitel plavání a plavčík (vzdělávací zařízení Miroslava Matušky, Dobruška)
Facebook
YouTube