rezervace

  • Máte-li zájem rezervovat si místo na Vámi vybrané lekce, můžete takto učinit vždy pro lekce v probínajícím týdnu a týdnu následujícím.
  • Chcete-li navštěvovat stabilně pouze vybrané lekce, nabízíme Vám možnost využití stálé rezervace. Na Vaše jméno Vám rezervujeme místo na Vámi vybrané lekce. Podmínkou stálé rezervace je zakoupení permanentní vstupenky a její ponechání v evidenci klubu.
  • Veškeré rezervace můžete učinit osobně v našem clubu nebo telefonicky nebo prostřednictvím SMS na tel. 608 410 365.
  • Případné zrušení rezervace je nutné učinit nejpozději do 14:00 hodin v den cvičení. Nebude-li rezervace v případě stálé rezervace učiněna, bude Vám lekce z permanentní vstupenky odškrtnuta, jako byste se ji zúčastnili.

STÁLÁ rezervace

Podle druhu cvičení je na jednotlivé lekce různá kapacita volných míst. Pokud máte zájem navštěvovat jen určitý druh cvičení, nabízíme Vám možnost využití tzv. STÁLÉ REZERVACE = tzn., že Vám rádi na Vaše jméno rezervujeme místo na Vámi vybranou lekci. Podmínkou stálé rezervace je zakoupení vícehodinové permanentní vstupenky a její ponechání v evidenci klubu.

POZOR! Pokud máte stálou rezervaci a nemůžete se lekce zúčastnit, je nutné svou účast odhlásit (stačí telefonicky nebo SMS – 608 410 365) nejpozději do 14:00 hod. v den konání cvičení. V případě, že se nedostavíte a svou účast včas nezrušíte, bude Vám z Vaší vícehodinové vstupenky lekce odškrtnuta, jako by jste se zúčastnili.

KRÁTKÁ rezervace

Jestliže stálou rezervaci nemůžete z pracovních či jiných důvodů využít, můžete si jednotlivé cvičební lekce rezervovat na týden právě probíhající a týden následující.

Pokud ani tuto možnost nemůžete využít, stačí se o aktuálních volných místech informovat telefonicky nebo pomocí SMS – 608 410 365. Požadovanou informaci obdržíte obratem. Na stejném čísle můžete své rezervace zrušit.

Facebook
YouTube